ANSA OTO KURTARMA

Balıkesir Oto Kurtarma

Araç çekici ve kurtarıcı olarak başta Balıkesir ili olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa illerinde de hizmet vermek üzere 2020 senesinde Balıkesir Susurluk ilçesinde merkezimiz kuruldu. Balıkesir ilinin köyleri de dahil bir çok ilçesinde oto kurtarıcı, araç çekme, çekici ve yol yardım hizmeti verebilmekteyiz. İletişim bilgilerimizdeki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi WhatsApp ile de bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Gelişmiş araç kurtarıcı ağımız ile aracınıza en yakın noktadaki çekici aracımız sizinle iletişime geçerek çok kısa bir sürede yardımınıza gelecektir. Balıkesir ili içerisinde makul ölçülerde oto kurtarma, kurtarıcı fiyatı alabilir, sonradan talep edilen ücret karşısında hayal kırıklığı yaşamazsınız. 

Ansaotokurtarma.com olarak, şirketimiz ağında çalıştırdığımız araçların, tamamına yakını yüksek modelli araçlar olup, yeni teknolojiye sahip araç çekme cihazları ile donatılmışlardır. Çekici ve kurtarıcı olarak ödemelerinizi ister nakit, ister mail order, isterseniz de kredi kartı ile yapabilme imkanı sunmaktayız. 

Oto Çekici firmamızda çalışan personelimizin tamamı işinin ehli ve eğitimli personellerdir. Oto Çekici hizmetimiz sırasında aracımız yada personelimiz kaynaklı oluşabilecek hasarlar firmamız güvencesinde onarılacaktır. Oto Çekici araçlarımıza entegre edilmiş kameralar sayesinde araçlarınıza yapılan tüm çekici işlemleri canlı olarak izlenebilir ve kaydı gerçekleştirilir. Sorunsuz ve güvenilir bir ARAÇ ÇEKİCİ hizmeti yaşamak için bizimle iletişime geçin.

PROFESYONEL EKİP VE SON TEKNOLOJİ KURTARMA ARAÇLARI

Ansa Oto Kurtarma İle Yollarda Güvendesiniz !

Çekilen Araç

+

Yardım Talebi

+

Yıl Tecrübe

+

Müşteri Memnuniyeti

%

~ Bizimle İletişime Geçin ~

Teklif Almak, İstek veya Şikayette Bulunmak İçin İletişime Geçin!

Her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bize telefon veya e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.